Materiały budowlane

Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych wykorzystywanych od fundamentów aż po dach.

icon

Materiały konstrukcyjne

W naszej ofercie odnajdą Państwo długą listę najwyższej klasy producentów materiałów konstrukcyjnych takich jak cegły, pustaki, bloczki betonowe, płytki klinkierowe i wiele innych. Do naszej hurtowni wybieramy tylko sprawdzone produkty pewnych firm, które dbają o jakość i niezawodność swoich materiałów oraz o zadowolenie klientów.

Sprawdź producentów, którym zaufaliśmy!

Mury to podstawa

Mury to jedna z największych przegród zewnętrznych chroniących ciepłe pomieszczenia przed wychłodzeniem. W niedużym zwartym budynku parterowym o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 mury zewnętrzne mają powierzchnię ponad 200 m2. Powierzchnia ścian zewnętrznych zdecydowanie wzrasta w większych domach i o bardziej rozbudowanej bryle.

Dlaczego to takie ważne?

Ocenia się, że 20-25% wszystkich strat ciepła na zewnątrz powodują ściany o niezbyt dobrych parametrach termicznych. Dlatego wymogi dla ścian zewnętrznych są bardzo wysokie, dla tego warto zwracać na to szczególną uwagę (lepiej izolowany musi być tylko dach).

Wady i zalety

Warto pamiętać, że łatwiejsze technologie i dobre materiały budowlane są bardziej odporne na błędy. Czas wykonania ma natomiast znaczenie nie tylko dla wykonawców, ale również dla naszych klientów.

Masz więcej pytań? Szukasz praktycznych porad?
Zadzwoń, a nasza obsługa z pewnością pomoże i odpowie na wszystkie Twoje pytania