Materiały budowlane

Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych wykorzystywanych od fundamentów aż po dach.

icon

Narzędzia

Hurtownia budowlana nie może funkcjonować bez narzędzi w swojej ofercie. Zaczynając od małej, prostej śrubki, a kończąc na profesjonalnych wiertarkach czy piłach. U nas znajdą Państwo pełną gamę produktów niezbędnych na każdym etapie budowy oraz prac remontowych lub wykończeniowych.

Szeroka oferta

Aby prace budowlane szły łatwo i sprawnie potrzebna jest długa lista narzędzi, zarówno tych podstawowych, jak i specjalistycznych przydatnych w przypadku nietypowych prac. Działamy kompleksowo, dlatego dbamy o to, aby zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do wszystkich rodzajów sprzętów, jakie mogą być im potrzebne na placu budowy.

Bezpieczeństwo to podstawa

Pracując ze specjalistycznym sprzętem budowlanym, bardzo ważna jest troska o bezpieczeństwo. Zwracamy szczególną uwagę na to, żeby dobierać produkty sprawdzonych producentów, które są trwałe oraz umożliwiają sprawną i bezpieczną pracę. Korzystając z narzędzi, należy też pamiętać o ich odpowiednim zabezpieczaniu, czyszczeniu i konserwacji, dzięki czemu będą służyć przez długi czas.

Masz więcej pytań? Szukasz praktycznych porad?
Zadzwoń, a nasza obsługa z pewnością pomoże i odpowie na wszystkie Twoje pytania