Oferty pracy

Sprawdź aktualnie dostępne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu.

Poszukujesz pracy, która da Ci satysfakcję i zadowalające warunki zatrudnienia? Zgłoś się do nas! Chętnie przyjmiemy do naszego zespołu każdą osobę chętną do pracy i kontaktową.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

Doświadczenia zawodowego w branży budowlanej i dobrej znajomości rynku materiałów budowlanych. Jeśli jednak nie masz doświadczenia, ale jesteś chętny do nauki i nie boisz się nowych wyzwać, również zachęcamy do wysłania zgłoszenia.

Aktaualne oferty

Sprzedawca

Zadania:

  • obsługa Klienta,
  • sprzedaż produktów.

Nasze oczekiwania:

  • minimum średnie wykształcenie,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość branży materiałów budowlanych,
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pomoc w okresie wdrożenia,
  • profesjonalne szkolenia.
Kierowca HDS

Zadania:

  • kierowanie i obsługa pojazdów ciężarowych,
  • obsługa żurawia samochodowego HD.

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowcy,
  • prawo jazdy kat. C+E,
  • uprawnienia HDS,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • dodatkowy system premiowy,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją.

Rozwijaj swoją karieręw Hurtowni Dachbud